Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά το Σωματείο ‘’Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος’’ διακρίθηκε στο θεσμό των Hellenic Responsible Business Awards 2018, που διοργάνωσε η Boussias Communications και το περιοδικό Marketing Week, ως η ΜΚΟ της Χρονιάς στην κατηγορία Υγεία και Πρόληψη.
Η τελετή απονομής πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου, στο Ελληνικό Μουσείο Αυτοκινήτου.
Δείτε εδώ το βίντεο από την εκδήλωση.
![RESPONSIBLE 18 1](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/02/images_RESPONSIBLE_18_1-1024x682.jpg)
![RESPONSIBLE 18 4](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/02/images_RESPONSIBLE_18_4-682x1024.jpg)