Την Δευτέρα 17 & την Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2018 πραγματοποιήθηκε ένα Bazaar στα γραφεία της Ασφαλιστικής Εταιρείας ”NN Hellas” για το προσωπικό της εταιρείας και για τους εξωτερικούς συνεργάτες της.
Η εταιρεία ”NN Hellas” προσκάλεσε την ”Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος” για ακόμη μία χρονιά να συμμετάσχει σε αυτήν την εκδήλωση, για να βοηθήσει το Σωματείο να συγκεντρώσει πόρους για τους σκοπούς του.
![NN bazaar 2018 1](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/12/images_NN_bazaar_2018_1-768x1024.jpg)
![NN bazaar 2018 2](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/12/images_NN_bazaar_2018_2.jpg)