Την Παρασκευή 27 Μαΐου και ώρα 18:00, η Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος θα παρευρεθεί στο Εμπορικό Κέντρο Avenue για να μιλήσει για τη Πρόληψη των Παιδικών Ατυχημάτων.
Διεύθυνση: Λεωφ. Κηφισίας 41-47, Μαρούσι
![AVENUE KOUKOUVAGIA ELECTRONIC PROSKLHSH MAIOY 01](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/05/images_AVENUE_KOUKOUVAGIA_ELECTRONIC_PROSKLHSH_MAIOY-01-884x1024.jpg)
Την Παρασκευή 27 Μαΐου και ώρα 18:00, η Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος θα παρευρεθεί στο Εμπορικό Κέντρο Avenue για να μιλήσει για τη Πρόληψη των Παιδικών Ατυχημάτων.
Διεύθυνση: Λεωφ. Κηφισίας 41-47, Μαρούσι