To Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου «Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος» ευχαριστεί θερμά όλους όσους παρευρέθηκαν στο αποκριάτικο πάρτυ στο “Boudoir” στις 6 Μαρτίου 2008 στις 22.00 με θέμα: RED.
Club Boudoir: Δεληγιάννη 50 & Γεωργαντά, Κηφισιά
To Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου «Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος» ευχαριστεί θερμά όλους όσους παρευρέθηκαν στο αποκριάτικο πάρτυ στις 6 Μαρτίου 2008 στις 22.00 με θέμα:
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2008/03/images_party_boudoir.jpg)
Club Boudoir: Δεληγιάννη 50 & Γεωργαντά, Κηφισιά
![party red logo](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2008/03/images_party_red_logo.jpg)