Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε στην Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Άρτας, έναν Καρδιογράφο και έναν Φορητό Αναπνευστήρα, με την οικονομική υποστήριξη των εταιρειών OTE και COSMOTE.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2015/03/images_artasnosok1.jpg)
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε στην Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Άρτας, έναν Καρδιογράφο και έναν Φορητό Αναπνευστήρα, με την οικονομική υποστήριξη των εταιρειών OTE και COSMOTE.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.