Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε στο Νοσοκομείο Παίδων Πεντέλης έναν Υπερηχοτομογράφο, με την οικονομική υποστήριξη της εταιρείας ΜΕΓΑ Προϊόντα Ατομικής Υγιεινής Α.Ε.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2015/05/images_nosokomeio_paidon_pentelis.jpg)
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε στο Νοσοκομείο Παίδων Πεντέλης έναν Υπερηχοτομογράφο, με την οικονομική υποστήριξη της εταιρείας ΜΕΓΑ Προϊόντα Ατομικής Υγιεινής Α.Ε.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.