Μέσα στη χαρά των Χριστουγέννων «Ο Οίκος των Πολύτιμων Λίθων» οργάνωσε ένα απογευματινό τσάι με ανοιχτή πρόσκληση για ν’αγκαλιάσουμε το θεσμό του Παιδικού Τράυματος.
Στην εκδήλωση “Tea for children”, η οποία πραγματοποιήθηκε στις 8 και 9 Δεκεμβρίου 2010, ο Κύριος Σταύρος Π. Παπαδόπουλος προσέφερε μια ποικιλία κοσμημάτων. Μέρος των εσόδων από τις πωλήσεις διατέθηκε στο Σωματείο υπέρ των σκοπών του.
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2010/12/images_tsai_1.jpg)
![tsai 2](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2010/12/images_tsai_2.jpg)
![tsai 3](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2010/12/images_tsai_3.jpg)
![tsai 4](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2010/12/images_tsai_4.jpg)