Το Σωματείο μας παρευρέθηκε στο Συνέδριο με θέμα « HR Vision for the Future », που διοργανώθηκε από το Σύνδεσμο Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού Ελλάδας. Το Συνέδριο πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 10 Μαΐου 2017, στο ξενοδοχείο Wyndham Grand Athens.
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2017/05/images_sinedrio_maios_1-1568x880.jpg)
![sinedrio maios 2](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2017/05/images_sinedrio_maios_2.jpg)
Το Σωματείο μας παρευρέθηκε στο Συνέδριο με θέμα « HR Vision for the Future », που διοργανώθηκε από το Σύνδεσμο Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού Ελλάδας. Το Συνέδριο πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 10 Μαΐου 2017, στο ξενοδοχείο Wyndham Grand Athens.