Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι εξοπλίσαμε με τα απαραίτητα μηχανήματα τη Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Σάμου ”Άγιος Παντελεήμων”, με την οικονομική υποστήριξη του Κοινωφελούς Ιδρύματος Ιωάννη Σ. Λάτση.
![samos mesa](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/06/images_samos_mesa-1024x768.jpg)
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι εξοπλίσαμε με τα απαραίτητα μηχανήματα τη Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Σάμου ”Άγιος Παντελεήμων”, με την οικονομική υποστήριξη του Κοινωφελούς Ιδρύματος Ιωάννη Σ. Λάτση.