Τη Τρίτη 19 Απριλίου 2016 εγκαινιάστηκε το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών στο Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Πατρών ‘’Καραμανδάνειο’’ το οποίο πραγματοποιήθηκε με την ευγενική χορηγία του Ομίλου ΟΤΕ.
Στη τελετή παρευρέθηκαν η κα Σταυρούλα Αγγελοπούλου Υποδιευθύντρια Εταιρικής Υπευθυνότητας του Ομίλου ΟΤΕ, η κα Κατερίνα Γατοπούλου Διοικήτρια α/α Διευθύντρια Ιατρικής Υπηρεσίας, ο κ. Πελεκούδας Δημήτριος, Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής και Πρόνοιας και εκπρόσωπος του Δημάρχου Πατρέων και η κα Natasha Clive – Βρέκοσι Πρόεδρος του Σωματείου ‘’Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος’’.
Στο παρακάτω link μπορείτε να παρακολουθήσετε σχετικό video.
http://www.megatv.com/koinoniaoramega/default.asp?catid=39322&subid=2&pubid=35865747
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/03/images_tep_patras_1-1568x1046.jpg)
![tep patras 2](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/03/images_tep_patras_2.jpg)
![tep patras 3](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/03/images_tep_patras_3.jpg)
![tep patras 4](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/03/images_tep_patras_4.jpg)
![tep patras 5](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2016/03/images_tep_patras_5.jpg)