Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε στο Νοσοκομείο Παίδων ”Η Αγία Σοφία” ένα φορητό καπνογράφο με οξύμετρο και στο Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου ‘’Ανδρέας Παπανδρέου’’ μία συσκευή ενδοοστικής έγχυσης , με την οικονομική υποστήριξη του Grace Foundation. Επίσης η εταιρεία Teleflex Medical Ελλάς προσέφερε στο Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου ‘’Ανδρέας Παπανδρέου’’ 15 κεντρικούς φλεβικούς καθετήρες.
Διαβάστε περισσότερα για το Νοσοκομείο Παίδων ”Η Αγία Σοφία” & για το Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου ‘’Ανδρέας Παπανδρέου’’
![agia sofia](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2015/04/images_agia_sofia.jpg)
![rodos anakoinosi](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2015/11/images_rodos_anakoinosi.jpg)