H ”Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος” παρευρέθηκε στο 7ο Ετήσιο Συνέδριο Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης της Capital Link CSRinGreece «ΕΠΕΝΔΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ –ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΚΕ», τη Πέμπτη 8 Ιουνίου 2017, στο HILTON HOTEL.
![capital link 2017 1](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2017/06/images_capital_link_2017_1-1024x575.jpg)
![capital link 2017 3](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2017/06/images_capital_link_2017_3.jpg)
![capital link 2017 4](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2017/06/images_capital_link_2017_4.jpg)
H ”Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος” παρευρέθηκε στο 7ο Ετήσιο Συνέδριο Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης της Capital Link CSRinGreece «ΕΠΕΝΔΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ –ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΚΕ», τη Πέμπτη 8 Ιουνίου 2017, στο HILTON HOTEL.