Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε απαραίτητο εξοπλισμό στην Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Ημαθίας – Μονάδα Νάουσας, με την οικονομική υποστήριξη ενός Ανώνυμου Δωρητή.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.
Φωτογραφίες
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2019/11/monitor-768x1024.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2019/11/Intraosseous-vascular-access-systems-768x1024.jpg)
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε απαραίτητο εξοπλισμό στην Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Ημαθίας – Μονάδα Νάουσας, με την οικονομική υποστήριξη ενός Ανώνυμου Δωρητή.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.
Φωτογραφίες