Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι εξοπλίσαμε την 32η Αίθουσα Επειγόντων Περιστατικών στην Ελλάδα, στο Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας «Ελένη Θ. Δημητρίου», με την οικονομική υποστήριξη της εταιρείας MYTILINEOS.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.
Φωτογραφίες
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/05/florina_exoplismos-1024x683.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/05/florina_thermometro-1024x683.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/05/florina_kardiografos-683x1024.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/05/florina_troxilato-683x1024.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/05/florina_vrefozygos-1024x683.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/05/florina_xolerythrinometro-1024x683.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2020/06/florina_pinakida-1-1024x695.jpg)
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι εξοπλίσαμε την 32η Αίθουσα Επειγόντων Περιστατικών στην Ελλάδα, στο Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας «Ελένη Θ. Δημητρίου», με την οικονομική υποστήριξη της εταιρείας MYTILINEOS.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.
Φωτογραφίες