05/2018 | Εξοπλισμός Παιδιατρικής Κλινικής (Δωρεά: Άλφα Βήτα Βασιλόπουλος) | € 21.102,66 |
10/2023 | Συμπληρωματικός Εξοπλισμός για την Παιδιατρική Κλινική (Δωρεά: Ίδρυμα Α. Γ. Λεβέντη) | € 15.126,95 |
Σύνολο | € 36.229,61 |
Οκτώβριος 2023
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι προσφέραμε απαραίτητο εξοπλισμό στην Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Σερρών, με την υποστήριξη του Ιδρύματος Α. Γ. Λεβέντη.
6/7/2023
Η Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου Σερρών, επιθυμεί να εκφράσει τις θερμές ευχαριστίες της προς το Σωματείο «Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος», για την προσφορά τους σε ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό.
Η χειρονομία αυτή αποτελεί έμπρακτη απόδειξη των αρχών που διέπουν τη δράση του Σωματείου σας και ευελπιστούμε να αποτελέσει παράδειγμα προς μίμηση.
Θερμά συγχαρητήρια!
Ο Διοικητής
Νικόλαος Φαρμάκης
Φωτογραφίες
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/2-1024x768.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/4-1024x831.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/1-678x1024.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/5-545x1024.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/3-1024x768.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/ΠΙΝΑΚΙΔΑ-1-1024x768.jpg)
![](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/ΠΙΝΑΚΙΔΑ-2-1024x768.jpg)
Ιούλιος 2018
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Με χαρά σας ενημερώνουμε ότι εξοπλίσαμε με τα απαραίτητα μηχανήματα την Παιδιατρική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Σερρών, με την υποστήριξη της ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ.
Φωτογραφίες
![serres](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/images_serres.jpg)
![serres pinakida](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/images_serres_pinakida.jpg)
![serres antlia](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/images_serres_antlia.jpg)
![serres anavathmisi](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/images_serres_anavathmisi.jpg)
![serres anazvogonisi](https://pedtrauma.gr/wp-content/uploads/2018/06/images_serres_anazvogonisi.jpg)